Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 39.Bölüm Fragman ve özeti

Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 39.Bölüm Fragmanı 29 Ekim Salı, Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 39.Bölüm izle Polislik mesleğine ayna tutan ve polislerin asayişi sağlamak için verdikleri zorlu mücadeleyi ekranlara getiren ‘Nizama Adanmış Ruhlar-Ekip 1’ yeni bölümüyle ekrana geliyor.
Dizinin bu akşam yayınlanacak 38. bölümünde; toplumda Alevî-Sünnî gerilimi oluşturulmak istenir. Alevî bir sanatçının suikasta kurban gitmesiyle gerilim iyice tırmanır. Bu arada örgütün içine sızarak planlarını öğrenmeye çalışan Akif deşifre olur. İlaç verilerek Akif’in canlı bomba olarak kullanılması kararlaştırılır. Diğer yandan Ayşegül’ün dahi haberdar olmadığı bazı sırlar, başını belaya sokmak üzeredir.
Bol aksiyonlu bu bölümde; Akif’in ne yapacağı, başı belaya giren Ayşegül’ün nasıl bir çıkış yolu bulacağı merak konusudur.

nizama adanmış ruhlar ekip 1 39.bölüm fragmanı izle Bir yandan görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar, diğer yandan özel yaşamlarındaki sorunlarla başa çıkmak zorundalar. Yedi kişilik özel harekat timinin maceralarını ekrana taşıyan “Ekip 1”, polislik mesleğinin görünmeyen yüzüne ayna tutuyor. Hayatlarını toplumun huzuruna ve asayişe adayanların aksiyon dolu hikayesi, “Ekip 1”, Samanyolu’nda!

kaynak: http://tvnet.trbolumfragmani.com/nizama-adanmis-ruhlar-ekip-1-39-bolum-fragmani-29-ekim-sali/

Bir Cevap Yazın