Kara Sevda 18.Bölüm Yeni Fragmanı Şubat 17 Çarşamba Star Tv

Kara Sevda 18.Bölüm Yeni Fragmanı Şubat 17 Çarşamba Star Tv Kara Sevda 18.Bölüm özeti Kara Sevda 18.Bölüm Yeni Fragmanı seyret Zeynep’in planları suya düşüyor. Zeynep ve Emirin fotoğrafları Kemale ulaşacak mı?Zeynep ve Ozanın evliliği Nihanların evinde bomba etkisi yaratır. Aileye ve özellikle Emire yaşattığı şoktan memnun olan Zeynepin planları ilk andan itibaren beklediği gibi gitmez. Kemalin müdahalesiyle Zeynep tahmin ettiğinden de kısa sürede baba evine geri döner. Asıl fırtına baba evinde kopacaktır. Kemal, Zeynep’in evliliği yüzünden abisi Tarık’la büyük bir kopuş yaşayacaktır.

Kemal ve Nihan kardeşlerinin evlenmesi üzerine aşklarında bir imkansızlıkla daha karşı karşıya kalır. Nihan, Zeynepin Emirle olan geçmişi yüzünden bu evlilikle ilgili büyük şüpheler duyar. Şüphelerini Kemalle paylaşma konusunda büyük bir ikilem yaşayacaktır.

Zeynep ile Ozanın evliliklerini sürdürmekteki kararlı tavrı her iki ailede de taşları yerinden oynatır. Öte yandan Zeynep için Nihanlar’ın evinde kalmak, o eve girmekten daha zor olacaktır. kara sevda 18.bölüm fragmanı izle Emir, Zeynepin attığı kazık karşısında elindeki en büyük kozu oynamaya karar verir. Zeynep ve Emirin fotoğrafları Kemale gitmek üzere yola çıkar.

Kemal ve Nihan, Karen ve kocasını pasaport alışverişinde yakalamak üzere harekete geçerler. Ancak Emir gerçeğini hesap edemezler. Kemal ve Nihan karşılarına çıkan yeni cepheyle savaşmaya hazırlanırken, bütün planlarının önüne geçecek sarsıcı bir haber alırlar.

Bir Cevap Yazın